Cestujte chytře. Využijte transfery

Také jste na cestách více jako doma? Pokud dlouhé služební cesty jsou vaším denním chlebem, pak jste jistě už někdy využili transfery. Že nikoliv? Pak děláte velkou chybu.

Transfery patří k modernímu způsobu cestování, které vám ušetří spoustu času. Nevěříte?

Malá ukázka z praxe:

V 10:00 máte být přítomni na obchodní schůzce v Berlíně. Můžete využít buď klasického modelu, tj. pojedete vlastním vozem (popř. poletíte letadlem či pojedete vlakem nebo autobusem). Pokud se rozhodnete pro vlastní vůz, pak cesta autem z Prahy do Berlína trvá přibližně 4 hodiny a ujedete při ní trasu dlouho cca 349 km.

Pokud tedy chcete být na schůzce s předstihem, musíte vyjet nejdéle v 5:30. Váš vůz navíc musí mít speciální ekologickou známku, neboť od 1.1. 2008 spadá Berlín do tzv. ekologické zóny. Sem mohou vjet pouze vozidla s platnou ekologickou známkou, kterou vám po předložení technického průkazu za cca 5 EURO vydá státní technická kontrola.

Pokud však využijete transfery, budete mít zajištěn veškerý servis související s vaší přepravou.

Profesionální řidič přistaví vůz včas na předem domluvené místo a zajistí bezproblémový transfer až do Berlína. Po cestě se tedy můžete ještě prospat, popř. připravit na jednání, které vás čeká. Odpadnou vám starosti s řízením i stresy s ucpanou dopravou.

Transfery jsou samozřejmě zajišťovány nejen na dlouhé služební cesty v rámci EU, ale také jako příjemné zajištění jiných druhů přepravy, např. dopravy z a na letiště, dopravy dětí z a na kroužky či zajištění dopravy rodiny na dovolenou. Služba je navíc zajištěna profesionálním řidičem a konečná cena je nižší, než kdybyste využili taxislužbu.

 

© 2019 . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.