Transfery na Letiště Václava Havla

Transfery OneTwoGo – doprava na/z letiště

Dopravíme Vás na LETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLA V PRAZE (možnost i na letiště ve Vídni, Bratislavě…) pohodlným, klimatizovaným automobilem či mikrobusem za bezkonkurenční ceny.

Prožijte příjemnější dovolenou bez stresů v dopravě.

Volejte nonstop: +420 775 576 690

Dopravíme vás osobně, vaše hosty, důležité klienty. Máme připraveny klasické i luxusní vozy.

Nabízíme TRANSFERY Z/NA LETIŠTĚ PRAHA, výlety po Praze a okolí, okružní jízdy po Praze, odvoz na VIP akce či různé kulturní akce.

passenger-traffic-122999_1920

Neváhejte nás kontaktovat, zadejte si nezávaznou poptávku.

Jak funguje airport transfer?

Transfery na či z Letiště Václava Havla se staly oblíbenou přepravní službou, kterou využívá čím dál více našich klientů.

Aby také ne. Jedná se o příjemný a pohodlný způsob dopravy, při kterém zákazník nemusí řešit, jak se dopraví na či z letiště a kde nechá zaparkovaný vůz. Vše za něj vyřeší náš profesionálně vyškolený řidič.

Jak transfer na letiště funguje?

Pokud i vás začala tato skvělá služba zajímat, pak určitě budete chtít vědět, jak přesně funguje.

Princip je skutečně velice jednoduchý. Stačí zavolat na naši nonstop zákaznickou linku +420 773 116 716 a objednat si službu transfer. Dispečerovi sdělíte kde a v kolik hodin má být přistaven náš vůz. Pak se již nemusíte starat o nic jiného, než si připravit věci na cestu.

V určenou dobu vás bude náš řidiči profesionál očekávat na domluveném místě a pohodlně a bezpečně vás odveze na místo určení. Odpadají vám tak starosti s dopravou i se zaparkováním vozu, které na letišti není vždy jednoduché a navíc mnohdy velice nákladné.

Jak funguje přeprava z letiště?

Transfer z letiště funguje obdobně, jako transfer na letiště. Na naší nonstop zákaznické lince +420 773 116 716 si objednáte vyzvednutí z letiště a uvedete dobu příletu. Náš řidič vás bude včas na místě očekávat. Samozřejmostí je i přeprava z letiště do hotelu a naopak.

Letištní transfery šetří nejen váš čas, ale i peněženku. Pokud byste využili služeb taxi, zaplatili byste nejen za ujetý počet kilometrů, ale i za čekací dobu strávenou taxíkem na letišti. Tyto ceny jsou často nepřiměřeně vysoké. V případě transferu je však situace jiná. Platíte pouze paušální částku, která v případě přepravy 4 osob činí 500,- Kč (přeprava do 8 osob činí 700,- Kč). Cena za 1 osobu vás tak vyjde na 133 Kč (popř. cca 88 Kč / osobu).


Poslední dotazy z poradny, poradíme i vám:

Zpráva: Dobrý den. Ráda bych Vás oslovila v rámci možné budoucí spolupráce. Budeme na počátku roku 2019 otevírat nový apartmánový dům a rádi bychom našim klientům nabídli možnost využití dalších služeb jako je transfer z/na letiště. Jistě s takovou spoluprací máte zkušenosti, tak bych se ráda zeptala, zda by byla taková spolupráce mezi Vámi a námi možná a jaké by případně byly podmínky spolupráce. Předem velmi děkuji za spolupráci.

Zpráva: Dobrý den, prosím o zaslání cenové nabídky na transfer Praha  – Vídeň letiště  dne 7.2.2019  ( odlet z Vídně v 10.50 hodin ) pro cca 7 osob, návrat Vídeň – Praha 17.2.2019 přílet v 16.50 hod. Děkuji, K. K.

Zpráva: Dobrý den, prosím o nabídku dopravy na letiště. Pojedu já a můj syn (2,5 roku/13kg dětská sedačka), máme jeden kufr, jedno příruční zavazadlo a jeden malý skládací kočárek který se složí do velikosti příručního zavazadla v letadle (je to menší než kufr když je to složené). Děkuji
Zpráva: Dobrý den, rád bych se zeptal na možnost transferu pro 10 osob z Českých Budějovic na letiště v Praze a následně po týdnu zpět z letiště do ČB. Pokud bych využil Vašich služeb, kolik by prosím převoz stál? Za odpověď velice děkuji. Š.
© 2019 . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.