Pronájem vozu s řidičem

Pronájem vozu s řidičem

  • Doprava osobními vozy či dodávkami kdekoli po Praze či na letiště
  • VIP doprava po městě, při které máte řidiče i s vozem k dispozici po celý vámi požadovaný čas. Řidič může být vaším společníkem a doprovázet vás na obchodní schůzky, vyzvedávat pro vás významné hosty, samozřejmě v uniformě a s náležitým vystupováním. Tato služba působí na partnery velmi solidně.
  • Doprovod, respektive průvodce. Odvezeme vás na výlet a zajistíme profesionálního průvodce.
  • Specifickou přepravou  je doprava z vámi pořádaného večírku, kterou většinou pro své klienty či zaměstnance organizují větší firmy.

Pokud hostíte VIP klienta, pak je vozidlo s řidičem neocenitelným pomocníkem. Řidič může být neustále k dispozici pro potřeby vás či vašeho klienta a dopraví vás, kamkoli si budete přát. Tímto způsobem můžete klienta vyzvednout na letišti, dopravit na hotel a na vlastní setkání s vámi. Přeprava působí mnohem seriózněji, než například nákladově srovnatelné taxi.

Pro vlastní cestu si zpravidla můžete vybrat vůz dle vašich představ. Na výběr jsou standardní automobily typu Audi či Volvo, ale i luxusní kousky Mercedes, Lexus či Porsche. Dále pak speciální vozy jako Hummer a Maserati. Skupinku návštěvníků lze převést více vozidly, či dodávkou, pokud z nějakého důvodu není vhodné cestovatele dělit.

 

© 2019 . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.